Студентите и преподавателите от магистърската програма "Дигитални медии и видеоигри" на Факултета по журналистика и масова комуникация на СУ ще участват в Sofia Game Night 2019 на 2 ноември.

Началният час: 16:00 ч.

Вход свободен за всички събития!

Sofia Game Night е среща на развлекателните компютърни, настолни и ролеви игри, през електронните спортове, гейм дев индустрията и косплея и възможностза изследването им като с изкуство, политика, образование и социален експеримент.

"Sofia Game Night е за онези, които се определят като „геймъри“, но и за другите, които се кълнат, че не играят игри."

Какво ви очаква:

- 4 програми: специални събития, дигитални и аналогови игри, детска програма

- 32 локации: от центъра, през ж.к. Полигона и Зона Б-5 до Бояна

- над 40 събития: турнири, уъркшопи, изложби, музика и много експерименти

Пълна програма

Sofia Game Night се организира от Goethe-Institut Bulgarien и ESL. Тази година тя се разраства благодарение на партньорството на Френско-немския културен фонд и Institut Français de Bulgarie.