„На фокус/120 минути“ - среща с водещите Лора Крумова и Светослав Иванов
Двама от най-емблематичните български телевизионни водещи - Лора Крумова и Светослав Иванов, ще гостуват заедно във Факултета по журналистика и масова комуникация. Събитието, озаглавено „На фокус/120 минути“, ще се проведе този четвъртък, 25.05, от 17:30 часа в зала 13.

Лора Крумова и Светослав Иванов ще отговорят на много въпроси, свързани с трудностите пред журналистите у нас в момента, поведението на водещите в проблемно интервю, тенденциите в медиите. Ще бъдат коментирани също конкурентната среда в телевизионното пространство и част от най-актуалните теми, формиращи обществения дневен ред. Водещ на събитието ще бъде студентът от 4. курс Божидар Русев. Публиката също ще има възможност да задава много въпроси на Лора Крумова и Светослав Иванов. Очакваме Ви!

g

Водещите на неделните публицистични предавания в ефира на NOVA и bTV приеха поканата на студентите от 4. курс, специалност „Журналистика“, профил „Телевизия“ и техния преподавател доц. д-р Светлана Божилова.