цънцНа 23.03 от 16:45 часа в зала 13 във ФЖМК Мария Цънцарова ще участва в публична дискусия на тема „Ролята и поведението на водещия в проблемно интервю“. Тя ще отговаря на студентски въпроси, свързани с предизвикателствата на журналистическата професия днес.

Едно от най-разпознаваемите лица на bTV в момента ще гостува по покана на 4 курс, специалност „Журналистика“, профил „Телевизия“, за да сподели своя опит и да разкаже за пътя си от ФЖМК до телевизионния ефир. В края на предизборната кампания въпросите за журналистическите рефлекси по време на политическите интервюта отново се поставят на дневен ред. А по тази и още много други теми студентите Христина Иванова и Божидар Русев ще разговарят с Мария Цънцарова.