Стаж в информационна агенция

bnИнформационна агенция News24-7.bg търси амбициозни и талантливи студенти от Факултета по журналистика и масова комуникация, които са готови да започнат своята професионална кариера в медийния свят чрез неплатен стаж.

Позиция: Стажант журналист (3 месеца)

Описание на позицията:

• В рамките на стажа, студентите ще имат възможност да работят под ръководството на опитни журналисти и редактори в News24-7.bg. Те ще участват в различни аспекти на новинарската работа, включително събиране на информация, провеждане на интервюта, писане на статии, редакция на текстове и много други.

Обучение:

• Стажът предлага възможност за професионално развитие и обучение под ръководството на експертен екип от журналисти.

Изисквания:

• Регистриран студент във Факултета по журналистика и масова комуникация
  • Страст към новинарството и желание за учене.
  • Добри комуникационни умения и способност за работа в екип.
  • Познания в областта на медийната етика, политика и стандартите за качество на журналистиката.

Предимства:

• Предишен опит в медийна сфера, например стаж или работа за университетския вестник.
  • Знание на английски или други чужди езици.

Как да кандидатствате:

• Изпратете своето CV и мотивационно писмо на media@news24-7.bg с тема "Кандидатура за стажант журналист". Моля, посочете вашия текущ статус като студент

Важна информация:

• Стажантите ще бъдат избрани след кратко интервю.
  • На най-успешния стажант ще бъде предложен трудов договор с медията.

Краен срок за кандидатстване: 15.04.2024

Присъединете се към нас и започнете своята успешна кариера в медийния свят с News24-7.bg!