„Войната на Балканите. Сараево – 30 години по-късно“ - дискусия с Бойко Василев

Дискусия с журналиста Бойко Василев на тема „Войната на Балканите. Сараево – 30 години по-късно“ във Факултета по журналистика и масова комуникация на Софийския университет „Св. Климент Охридски“ се състои на 7 юни, сряда, от 17 часа в 13 зала.

bv

В рамките на дискусията, телевизионният водещ и изпълнителен продуцент на предаването „Панорама“ на Българската национална телевизия ще отговаря на много въпроси, свързани с документалния му филм „Останалите. Снимки от една война“, войната на Балканите и трудностите, пред които са изправени журналистите в контекста на войната.

Събитието е организирано по инициатива на 4 курс, специалност „Журналистика“, профил „Телевизия“. Модератор на дискусията ще бъде студентката от 4 курс Габриела Гергова.